​KTO SME?
Sme ochotnícky divadelný súbor z Bratislavy. Ponúkame verejné i súkromné predstavenia pre  školy, firmy a iné organizácie. V súčasnosti máme 9 členov vo veku od 21 do 51 rokov.

KDE NÁS MÔŽETE VIDIEŤ?

V súčasnosti sídlime v Galérii Umelka na Dostojevského rade č.2 v Bratislave, no z času na čas vyrazíme aj do iných miest.

ČO HRÁME?
Hráme vlastné autorské hry rôznych žánrov a tém. 

Z HISTÓRIE...
V roku 2009 sme zinscenovali hudobno-pohybové predstavenie This Is Who I Chose To Be.  V ďalšej sezóne nasledovali hry Pavúk, O  mačičke v klobúčiku a čižmičkách a Princezná so zlatou hviezdou na čele. K príležitosti prvých oficiálnych narodenín nášho súboru sme  zinscenovali komediálnu drámu Na verande je dobre, ktorá bola inšpirovaná pesničkami  Szidi  Tobias. V ďalšej sezóne nasledovala sci-fi dráma PR0J3KT KAL1BR1UM.

Na jeseň 2012 mala premiéru komédia Mama Elektrolux Z-117. V roku 2014 sme uviedli ďalšiu komédiu. Bola ňou hra Potraviny Pokrok. V roku 2015 sme v rámci podujatia Noc divadiel ponúkli hudobno-pohybový happening Ona. O rok neskôr sme sa predstavili s hrou Ako si vytvoriť úspešný deň (Kurz pre začiatočníkov).

Našou najnovšou inscenáciou je dráma 2 hodiny navyše , ktorá mala premiéru 5. 11. 2018.